​Sinpaş GYO, 2016'da Hedef Büyüttü: 1 Milyar TL Ciro

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer: "İlk 'HIGHLIFE' Temalı Konut Projesi Queen Central Park, İstanbul’u Taçlandıracak"


Yayımlanma : 16.02.2016
Sinpaş GYO, 2016'da Hedef Büyüttü: 1 Milyar TL Ciro

Sinpaş GYO, halka arzdan bu yana 10 binden fazla aileyi ev sahibi yaparak, 4,2 milyar TL ciroya ulaştı. 2015’te 650 milyon TL’den fazla ciro elde eden Sinpaş GYO, büyüme ivmesini 2016’da da artırarak sürdürmeye hazırlanıyor. İstanbul Bomonti, Ankara Çankaya ve GOP’ta yükselecek yeni projelerini lanse etmeye hazırlanan Sinpaş GYO, 2016 yılını 1 milyar TL satış cirosu ile kapatmayı hedefliyor.

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, “Türkiye’de konut satışlarının geçen yıla oranla yüzde 10, yabancılara konut satışının ise yüzde 20 oranında artması, Türkiye’ye ve sektöre olan güvenin kanıtıdır. Yurt dışı kaynaklı ilginin ve Türkiye’deki nüfus artışı ve evlenme hızına paralel olarak oluşan konut ihtiyacının her geçen gün artması ile sektörün 2016 yılında, yüzde 5-6 aralığında büyüyeceğini tahmin ediyoruz ” dedi.

2016 yılı ciro hedefi 1 milyar TL
Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer yeni projelerle birlikte 2016 yılının ciro hedefini de açıkladı. Gacemer şu bilgileri paylaştı:
“365 gün yeni fırsatlar araştıran, yeni trendleri takip eden, tecrübeli ve kaliteli insan gücümüzle yeni projeler geliştirmeye odaklandık. Bu yıl için özgün konseptlerimizle yeni yaşam projeleri geliştirdik. Önümüzdeki süreçte, İstanbul ve Ankara’da 3 yeni projemizi lanse edeceğiz. Halihazırda satışta olan bu projelerimizle yılı 800 milyon TL satış cirosuyla kapatmayı hedefliyoruz. Son çeyrekte satışa sunma için çalıştığımız 2 yeni projeyi de eklersek bu yılı 1 milyar TL ciro ile kapatabiliriz.”

İlk “HIGHLIFE” temalı konut projesi Queen Central Park, İstanbul’u taçlandıracak
Gacemer, Queen Central Park Bomonti projesinin ön satışlarına başladıklarını açıkladı: “Sinpaş GYO’nun imzasıyla yükselen ‘Queen Central Park Bomonti’ projesi, Avrupa'nın en büyük kongre oteli Hilton Bomonti’ye komşu olmasının yanı sıra, kültür ve sanat alanlarının merkezinde yer almasıyla da dikkat çekiyor. Özel mimarisiyle İstanbul’u taçlandıracak Queen Central Park Bomonti projesinde, Türkiye’nin ilk HIGHLIFE temalı konutları, kendine ait 10 bin metrekarelik şehir parkı yer alıyor. Proje, aileler için tasarlanan balkonlu ve ferah daireleri ile de rezidans kavramına yeni bir boyut katıyor.”

Ege Vadisi Ankara’da yükseliyor
Ankara’da ise Ege’nin eşsiz güzelliklerinden ilham alınarak tasarlanan Ege Vadisi ile GOP’ta yükselecek yeni projelerini 2016’da lanse edeceklerini belirten Gacemer şu bilgileri paylaştı:
“Kurulduğumuz şehir bizim için özel bir öneme sahip. Bugüne kadar Ankara’da hayata geçirdiğimiz projelerimize olan yoğun talep, bizi başkentimizde yeni projeler geliştirmeye yöneltti. Bunlardan biri de Çankaya’da yükselen Ege Vadisi projesi. Ön satışlarına başladığımız projemizi, Ege’yi İstanbul’dan sonra seven ikinci büyük şehrimiz Ankara’ya armağan ediyoruz. Bu projemizin dışında, Ankara GOP’daki arazimizde çok yakında yeni bir projemiz daha yükselmeye başlayacak.”

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.