​İstanbul 30 Ağustos’ta Hupalupa ile Buluşuyor.

Aile eğlence merkezi Hupalupa, 30 Ağustos’ta eğlenmek, yer çekimine ve teknolojiye meydan okumak, farklı deneyimler yaşamak isteyenler için Metropol İstanbul içinde kapılarını açıyor.


Yayımlanma : 28.08.2019
İstanbul 30 Ağustos’ta Hupalupa ile Buluşuyor.

İstanbul’un en yeni buluşma noktası Metropol İstanbul, sadece çocukların değil tüm aile bireylerinin kendilerine özel aktiviteler bulabilecekleri yepyeni bir eğlence deneyimini ziyaretçileriyle buluşturuyor. Metropol İstanbul bünyesinde yer alan Hupalupa Aile Eğlence Merkezi, 30 Ağustos’ta birbirinden farklı ve adrenalin dolu parkuruyla eğlence severleri ağırlamaya başlıyor.

Toplam 11 bin metrekarelik kapalı alanla daha önce görülmemiş bir eğlence deneyimi vaat eden Hupalupa, 8 metreye varan tırmanma duvarları, Türkiye’nin en büyük metrekareli trambolini, 2 katlı ip parkuru, sanal ve artırılmış gerçeklik alanları, özel ışıklandırmalı bowling salonu ve çocuklara özel softplay parkurları ile hem teknolojiye hem de yerçekimine meydan okumak isteyenleri ağırlayacak. Her yaştan ziyaretçiye hitap edecek Hupalupa, aile boyu eğlence ve aktivitenin merkezi olacak.

Çocuklar için Türkiye’nin en geniş sünger parkuru kuruldu

Yaklaşık 4 olimpik yüzme havuzu büyüklüğü (1420 metrekare) ile Türkiye’nin en büyük üzeri kapalı trambolin alanına sahip olan Hupalupa, çocuklara özel tasarlanmış 555 metrekarelik softplay oyun parkurunu da bünyesinde barındırıyor. Diğer softplay oyun parkurlarından farklı olarak Volcano, mini çarpışan arabalar, botlu kaydırak ve 7.7 metre yüksekliği olan dev kaydırakları bulunan Hupalupa minikler için de eğlence ve aktivite dolu bir seçenek olacak.

Artırılmış ve sanal gerçeklik odaları ile sıra dışı deneyimler macera severleri bekliyor

Pek çok yeniliği içinde barındıran Metropol İstanbul, Türkiye’de daha önce tecrübe edilmemiş sanal ve artırılmış gerçeklik odaları ile sıra dışı deneyimleri ziyaretçilerine sunacak. Ayrıca değişik yaş gruplarının doğum günü partilerinin kutlanabileceği parti odalarının da bulunduğu Hupalupa’da her daim farklı bir etkinliğin düzenleneceği değişik boyutlarda atölye odaları, çocukların farklı beceri ve yeteneklerini geliştirmeye fayda sağlayacak. Farklı dünya mutfaklarından, eşsiz lezzetleri ve zengin menüsüyle Hupalupa restoran alanı da tüm bu eğlenceye eşlik edecek.

 

 

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.