​Sessiz Sedasız Şampiyon Oldular

Torbalı İşitme Engelliler Spor Kulübü, Engeliler Futbol Federasyonu 1. Lig 2. Grup Şampiyonu oldu...


Yayımlanma : 05.04.2017
Sessiz Sedasız Şampiyon Oldular

 

Hiç puan kaybetmeden sessiz sedasız şampiyon olan Torbalı İşitme Engelliler Spor Kulübü Futbol Takımı,  Bursa Yıldırım İşitme Engelliler Futbol takımı ile yaptığı şampiyonluk maçını da 12-1 kazanarak şampiyonluk kupasını aldı. Cemer A.Ş.'nin sponsor olduğu ve 2 Cemer çalışanının da top oynadığı, tamamı işitme engelli sporculardan oluşan takım, bu sezon oynadığı tüm maçları kazandı. En yakın rakibine 8 puan fark atarak 42 Puanla sezonu şampiyon olarak kapatan takım süper lige çıkmaya da hak kazandı. Maçın bitiminde yapılan törenle Torbalı Kaymakamı Kadir Sertel Otçu, Torbalı Belediye Başkanı AdnanYaşar Görmez, Başkan Yardımcısı Turgut Buluş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Tosun, Cemer Kent Ekipmanları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Eroğlu, Cemer Kent Ekipmanları A.Ş. Finans Müdürü Ömer Yalçın ve Belediye Başkan Danışmanı Ruhi Gülercan' a takıma vermiş oldukları katkılardan dolayı birer plaket verildi.

Metropolis otelde düzenlenen şampiyonluk kutlama yemeğinde yaptığı konuşmada futbolcuları ve şampiyonlukta emeği geçenleri başarıları için kutlayan başkan Adnan Yaşar Görmez, aynı başarıyı süper ligde de göstereceklerine inandığını söyledi. Başkan Görmez’in ardından takımın sponsoru Cemer Kent Ekipmanları A.Ş. Yönetim Kurulu başkanı Fuat Eroğlu yaptığı konuşmada, futbolcuları ve emeği geçenleri kutladı. Cemer A.Ş. olarak takıma desteklerinin süper ligde de devam edeceğini ve şampiyonluk nedeniyle tüm sporculara bir destek primi vereceklerini söyledi.

Cemer A.Ş.  Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Eroğlu, bölgedeki iş adamlarını takıma sahip çıkmaya çağırdı.

Takımın süper ligden de kupayla döneceğine inandığını belirten Eroğlu, özellikle bölgedeki işadamlarının takımdaki oyuncuları özürlü kadrolarında istihdam ederek takıma ve futbolculara destek verebileceğine vurgu yaptı ve işadamlarını takıma sahip çıkmaya çağırdı.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.